• důležité informace vycházející z data narození jsou klíčem k hledání souvislostí
 • pomocí numerologického rozboru můžeme snadněji porozumět sami sobě, partnerovi, rodičům, dětem i přátelům
 • dozvíte se více o svých schopnostech, talentu, svých silných stránkách a “slabinách”, ideální době vhodné pro životní změny a mnoho dalšího …

  Dnes jsem vybrala jednu zajímavost z numerologie a tou je :

  ROVINA SATURNU

  Chybí vám v datu narození čísla 4-5-6?
  Tak patříte k lidem, na které má vliv nevyplněná ROVINA SATURNU.

  V numerologické mřížce, kde se zapisují jednotlivá čísla data narození, nám mohou vzniknout tzv. Plné číselné roviny nebo Prázdné číselné roviny.

  Tak jako čísla, která v mřížce chybějí, naznačují ponaučení, která je třeba si osvojit, prázdné číselné roviny naznačují směry, jimiž se má ubírat další vývoj nezbytný pro pokrok osobnosti.

  V astrologii je Saturn velký učitel, který skrze změny a nepříjemnosti učí trpělivosti. Této rovině se říká rovina Saturnu, protože dává stejné lekce jako tato planeta.

  Tato rovina přináší lidem v určitém období jejich života tvrdé zážitky v různých oblastech – vztahy, zdraví, finance a nejistoty. Tyto zkoušky se v různých obměnách znovu a znovu opakují, dokud si člověk neuvědomí, že si tyto situace opakovaně sám přitahuje.

  Nevyplněná rovina 4-5-6 může člověka posílit. Učí se ze životních zážitků. Zažívají emocionální či fyzickou bolest nebo duševní úzkost. Jiní řeší finanční problémy, aby se poučili, jaké to je být bez peněz, protože v minulosti (minulých životech) si brali příliš na úkor ostatních.

  Hodně lidí s touto rovinou prožívá starosti a nepříjemnosti už od dětství. Může se jednat o odluku jednoho z rodičů, domácí hádky a rozepře, dominantní a panovačný rodič, nepochopení ze strany rodičů atd.

  Je důležité si uvědomit, že své rodiče a prostředí kam se narodíme, si vybíráme sami. Každá osoba v našem životě přispívá něčím důležitým k naší karmické cestě.

   

  Chcete se dozvědět více o svém datu narození, nebo vašich blízkých? Ráda vám sestavím numerologický rozbor, ke kterému využívám i znalosti z astrologie a pro doplnění na různé životní dotazy či dilema Tarotové karty od Cira Marchettiho.