NUMEROLOGIE, ASTRO ROZBORY, VÝKLADY

,,Neexistuje nic, co by víc stálo za objevení v této podobě, než vědět kým jste.”

Mooji

Máte dilema nebo nevíte jak dál?

Potřebujete si ujasnit svůj směr, srovnat myšlenky nebo učinit rozhodnutí?

Přejete si najít odpovědi na vaše otázky a tím získat úlevu a jasnější směr?

Nevyznáte se v partnerovi nebo vašich blízkých?

Zajímá vás jaký význam a kvality nese vaše datum narození?

Numerologie a astrologie mi umožňuje nahlédnout do vaší osobnosti a tyto vhledy usnadňují efektivní analýzu a rozbor vaší situace za velmi krátký čas. Konzultaci prokládám poradenstvím a mentorováním. Navedu vás jednoduchým způsobem, jak pracovat se sebereflexí, jakým způsobem můžete efektivněji pracovat sami se sebou, svým vnitřním nastavením a dosáhli jasnějšího vhledu a rozhodnutí k vyřešení vaší situace.

Ve výkladu se soustředím na hlavní body, případné bloky, které brání k posunu nebo rozuzlení. Často již během konzultace dochází k jejich uvědomění a tím pádem i snadnějšímu rozpouštění těchto bloků.

Co vám konzultace se mnou přinese? 

» hloubkovou analýzu

» utřídění myšlenek a jasnější vhled

» schopnost se snadněji rozhodovat

» hlubší pochopení situace

» úlevu

Nejsem vědma a nevěštím, ale za pomocí přesných výpočtů, intuice a mých schopností se na vás napojit, předávám vhledy a poselství. Pracuji s numerologií již více než patnáct let a vypracovala jsem za ten čas více jak stovky rozborů. Postupně jsem k nim přidala Tarot a později astrologii. Díky jejich kombinací ve výkladu lze dosáhnout komplexního a velmi detailního rozboru.

Konzultace jsou možné osobně nebo online přes kameru. K výkladům potřebuji vaše celé jméno a datum narození. Pro astrologické rozbory je třeba znát co nejpřesněji vaši hodinu narození.

Výklady jsou obsáhlé a proto je nedělám psanou formou. Konzultace funguje formou dialogu, který je nesmírně důležitý pro větší efektivnost a také během výkladu vyplyne spoustu dalších otázek, které při psané formě nemáme možnost rozebrat.

NUMEROLOGICKÁ ANALÝZA S VÝKLADEM KARET

Pomocí numerologie se dozvíte více o svých schopnostech, talentech, životních úkolech a cílech, svých silných stránkách a slabinách (životní číslo, den narození, numerologická mřížka), ideální době vhodné pro životní změny, vašich ročních vibracích a výzvách daného roku, zlomových letech, devítiletých cyklech a mnoho dalšího.

Každé číslo uděluje určitou kvalitu a energii.

Možnost partnerského rozboru.

Do výkladu můžete zařadit další dvě osoby (například partnera, děti atd.)

Výklad Tarotových karet – upozorňuji, že nejde o věštění. Tarot je nástrojem k sebereflexi, analýze problémů, novým náhledům, ujasnění rozhodování, podpoře intuice a vhledů do budoucích možností. Tarot nám ukazuje příčiny a souvislosti, nastiňuje naše situace, pomáhá nám pochopit, co a proč se děje a jak se s tím můžeme vypořádat.

Momentálně neprovádím zdravotní výklady (až na výjimky).

Trvání minimálně 1,5 hodiny

1.500,- Kč

KOMPLEXNÍ VÝKLAD
Astrologický a numerologický rozbor s výkladem karet

Pro tento výklad je třeba znát hodinu narození.

Detailní a obsáhlý astrologický rozbor osobnosti – radix. Nativní horoskop je základním výstupem astrologie, je to mapa postavení planet a vesmírných bodů v okamžiku narození člověka.

Z polohy planet ve znameních a domech a jejich vzájemných úhlů (aspektů) se dá vyčíst charakter, vztah k penězům a majetku, vzdělání, domovu, lásce, manželství, práci a kariéře, nadání. Dále zdravotní dispozice, možné životní lekce, zkoušky a mnoho dalšího.

Sluneční znamení – Ascendent – Postavení planet – Domy – Lunární uzly – Aspektace

Informace k numerologickému rozboru a výkladu karet viz služba – Numerologická analýza s výkladem karet.

Trvání 2 hodiny

2.500,- Kč

NUMEROLOGICKÁ ANALÝZA OSOBNOSTI

Jedná se o psanou formu numerologického rozboru osobnosti z data narození.

Výklad můžete využít jak pro sebe, tak i pro někoho blízkého.

Rozbor zahrnuje:
životní číslo
den narození
numerologická mřížka
osobní roční vibrace
devítileté cykly
zlomové roky atd.

Zhotovení trvá zhruba 14 dnů

1.500,- Kč

Co o spolupráci se mnou říkají mí klienti?

Anička má v této oblasti znalosti, jako málokdo a mohu vám zaručit, že od ní uslyšíte informace, které se jen tak někde nedočtete. Velkým plusem je silně individuální přístup. Anička si váš rozbor dopředu pečlivě připraví a můžete si být jisti, že to bude halda informací, kterou pomalu není možné ani pojmout, proto silně doporučuji vést si zápisky. Můj “obecný horoskop” na mě moc neseděl, navíc jsem narozena v hraničním datu, takže mi detailní individuální rozbor přišel vhod, protože celou záhadu objasnil. Pochopila jsem mnoho svých povahových rysů, talentů, spoustu věcí zapadlo do sebe a začalo dávat smysl, včetně věcí z minulosti, nebo oblastí života, ve kterých se vyskytují častěji problémy a naopak, což mi pomohlo k bližšímu pochopení sebe samotné. Navrch jsem se dozvěděla spoustu zajímavostí a byl to opravdu příjemný pokec! Vřele doporučuji!

Katka Kloudová

Anička je super nabušená ohledně astrologie, numerologie a hlavně je vidět, že ji to vážně baví a má v těchto tématech opravdu zkušenosti. Oceňuju individuální a hlavně pozitivní přístup a moudrost, se kterou vám všechno vykládá. Baví mě, jak umí propojit různé souvislosti, což je v astrologii potřeba. Doporučuji všema deseti!

Alessandra Lanzafame

Chtěla bych poděkovat za milý a přesný výklad numerologie. Píšu recenzi s odstupem času a musím říct, že se vyplnilo vše do puntíku. Například příchod nového člena do rodiny, který mi ve výkladu vyšel a teď tady sedím v osmém měsíci a pod srdcem nosím nový život. Anička je velmi milý a empatický člověk, který miluje to, co dělá…A dělá to výborně. Vřele doporučuji každému, kdo má nějaké životní otázky, nebo je jen zvědavý, co ho čeká.

Kateřina Dvořáková

Zkusila jsem hodně kartářek, ale s takhle nadanou, jako je Anička, jsem se ještě nesetkala. Doporučuji. Dokáže člověka neskutečně rychle uklidnit, poradit, vyslechne vás. Všechno do podrobna vysvětlí, odpoví na každou otázku. Vše, co mi vyložila je pravda. Opravdová profesionálka. Úžasnej člověk. Děkuji moc. Určitě se ještě ozvu.

Rositka

Absolvovala jsem konzultaci numerologie a výklad karet osobně. Bylo to fantastické a velmi přínosné. Moc mi to pomohlo zorientovat se ve svém životě a učinit rozhodnutí. Pokud stojíte na křižovatce, může vám také konzultace pomoci zvolit směr. Moc děkuji.

Dáša Feifrlíková

Objednala jsem výklad jako dar, a jsem naprosto spokojená a příjemce také. Absolutně plně využitý čas, dodržení termínu, okamžitá reakce na zprávu, profesionalita, skvělá připravenost, srozumitelné formulace. 100%spokojenost. 100%doporučuji!

Anabel Protekce

KDO JSEM?

Jsem mentorka a průvodkyně v dilematech, osobních nebo vztahových krizích, náročných životních situacích a také v oblasti stravování, vědomé výživy a zdravého životního stylu.

Vedu a motivuji druhé k pozitivním změnám, přijetí sebe samých a ukazuji, jakým způsobem mohou využívat svůj potenciál, nastolit vnitřní klid, zdraví a spokojenost.
Více než patnáct let se věnuji osobnímu rozvoji a své zkušenosti zužitkovávám při mé práci.

Anna Xavier De Lima