VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ PRO ŽENY

,,Váš zdravotní stav je odrazem vlastního vztahu k sobě samému.”

Louise L. Hay

Trápí vás kila navíc, málo energie, zdravotní obtíže nebo psychická nepohoda?

Toužíte po tom cítit se lépe, získat optimální váhu, najít rovnováhu, být spokojenější a vitálnější?

Máte za sebou několik neúspěšných pokusů zhubnout nebo si váhu udržet?

Necítíte se dobře ve svém těle a chcete změnu?

Provedu vás změnou stravování s lehkostí.

Nemusíte hladovět, ani držet žádné diety, abyste mohly dojít vytoužené postavy, optimální váhy a zdraví. Se mnou nemusíte počítat kalorie. Výživa je alchymie. Jde o to naučit se její jednoduché principy, zařadit do jídelníčku kvalitní potraviny nabité živinami a vědět kdy a co jíst. Zaměřuji se i na pitný režim, správné kombinování potravin, které nezatěžují trávení a umožňují, aby metabolismus fungoval správně a přirozeně. Nemusíte se vzdávat ani vašich oblíbených jídel. Ukážu vám, jak je uvařit zdravěji.

Nejčastější chybou ve stravování je tedy samotný výběr potravin a jejich kombinace, zanedbaný pitný režim a málo živin, bez kterých tělo nemůže a nebude zdravě fungovat. 

Časté přejídání a nekontrolovatelné chutě jsou právě symptomem vyhladovělého organismu po živinách.

Příčinu nadváhy nebo zdravotních obtíži můžeme ale také hledat mnohem hlouběji. Celkový životní styl a strava mají svůj velký podíl, ale emoce, mentální nastavení a duševní rozpoložení má stejnou váhu a podílí se na našem zdravotním stavu a na tom, jak se cítíme. 

Proto přistupuji ke klientům komplexně a zohledňuji všechny tyto úrovně.

POSKYTUJI TŘÍ A PĚTIMĚSÍČNÍ PROGRAMY, 

které se liší pouze trváním.

Programy jsou vhodné pro ty, kteří chtějí:

» opravdovou a trvalou změnu

»  cítit se dobře ve svém těle

» mít dostatek energie po celý den

»  být zdraví

Co získáte?

» přísun energie

» lepší kondici

» optimální váhu

» zlepšení zdravotního stavu

» kvalitnější spánek

» psychickou pohodu

» sebevědomí

Pracuji online formou, nebo je možnost domluvit se na osobním setkání v Plzni.

K vytvoření programu na míru zasílám vstupní dotazník, který mi pomáhá vyhodnotit váš životní styl, zdravotní stav a dosavadní stravování. Následuje úvodní konzultace a posléze vyhotovuji jídelníček na míru s ohledem na vaše preference, chutě, zdravotní stav a samozřejmě stanovený cíl (úbytek váhy, zlepšení zdravotního stavu, jídelníček s ohledem na konkrétní zdravotní problém atd.)

Nabízím 3 a 5-ti měsíční programy. Programy se liší pouze trváním.

3 a 5 MĚSÍČNÍ PROGRAM OBSAHUJE:

VSTUPNÍ DOTAZNÍK
Slouží ke zhodnocení dosavadního životního stylu, zdravotního stavu, dosavadního stravování, vašich preferencí atd.

ÚVODNÍ KONZULTACE
Při této konzultaci probereme vyplněný dotazník, harmonogram programu, ujasníme si cíle a preference

SESTAVENÝ JÍDELNÍČEK
Na základě vstupního dotazníku a úvodní konzultace dostanete sestavený jídelníček na prvních 14 dnů, následuje 1. konzultace, při které probereme vše potřebné k jídelníčku a jak vše probíhá a pokračuje a poté dostanete opět jídelníček na dalších 14 dnů

DATABÁZE RECEPTŮ
Po 1. měsíci a dvou konzultacích získáváte přístup do databáze receptů a sestavujete si s mou pomocí jídelníček na dalších 14 dnů opakovaně až do konce programu.
Databáze receptů je přehledná a plná pestrých jídel s krásnými barevnými fotkami, popsanými ingrediencemi a postupy – zvlášť snídaně, svačiny, obědy a večeře

INFORMAČNÍ A MOTIVAČNÍ VIDEA
Vysvětlení základních principů ohledně stravy, pitného režimu, jak se vyrovnávat se změnou stravování, jednoduché tipy a návody atd.

PRAVIDELNÉ KONZULTACE
Každých cca 14 dnů kratší konzultace, hovor nebo jiná forma kontaktu – slouží nám k motivaci, zhodnocení uplynulých dnů, připomínky k jídelníčku, úpravy a obměny atd.

ZÁVĚREČNÁ KONTROLA
Po 3 nebo 5 měsících zhodnotíme výsledky (úbytek váhy, úbytek cm, zdravotní stav atd.)

Již během prvního měsíce se naučíte lépe kombinovat potraviny. Pochopíte důležitost pitného režimu a nastartujete svůj metabolismus k přirozenému fungování. Osvojíte si nový zdravější životní styl, který není založený na odříkání nebo hladovění. Naopak získáte pestrost ve stravě a jídelníčku. Změnou stravovacích návyků se dostanete do ideální váhy, zlepší se váš zdravotní stav, zbavíte se únavy a zažijete přísun energie, vitality a dobré nálady. Uvědomíte si také, jakým způsobem ovlivňujete své tělo skrze vaše emoce a mysl a naučíte se naslouchat svému tělu mnohem lépe.

MOŽNOST VYTVOŘENÍ I VEGETARIÁNSKÝCH JÍDELNÍČKU NEBO ČISTĚ ROSTLINNÉ STRAVY.

3měsíční program / 5měsíční program

3.300,- Kč / 5.500,- Kč

JEDNORÁZOVÁ KONZULTACE

Zajímá vás něco konkrétního ohledně stravování, výživy nebo zdravého životního stylu?

Můžeme domluvit konzultaci.

 

Cena za 1,5 hodinu konzultace

1.500,- Kč

3 MĚSÍČNÍ VIP BALÍČEK

Obsah jako klasické programy výše a navíc individuální konzultace online formou.

Slouží pro ty, kteří řeší komplikovanější zdravotní problém, nebo nadváhu a přejete si jít více do hloubky, pochopit svůj zdravotní stav i z jiného úhlu a jeho příčinu z pohledu psychosomatiky.

Obsahuje: hloubkovou analýzu, psychosomatický rozbor, řešení konkrétních problémů – osobních, zdravotních, psychických, duševních, které souvisí se zdravotním stavem nebo nadváhou.

 

Cena za 2 x 2,5 hodinové konzultace

7.900,- Kč

5 MĚSÍČNÍ VIP BALÍČEK

Obsah jako klasické programy výše a navíc individuální konzultace online formou.

Slouží pro ty, kteří řeší komplikovanější zdravotní problém, nebo nadváhu a přejete si jít více do hloubky, pochopit svůj zdravotní stav i z jiného úhlu a jeho příčinu z pohledu psychosomatiky.

Obsahuje: hloubkovou analýzu, psychosomatický rozbor, řešení konkrétních problémů – osobních, zdravotních, psychických, duševních, které souvisí se zdravotním stavem nebo nadváhou.

 

Cena za 3 x 2,5 hodinové konzultace

10.900,- Kč

KDO JSEM?

Jsem mentorka a poradkyně v oblasti stravování, vědomé výživy a zdravého životního stylu.

Miluji cestování a tato vášeň mě na několik let zavedla do jižního Portugalska, kde jsem začala studovat výživu, preventivní zdraví a vliv stravování na naše tělo i psychiku. Stále se v těchto oborech vzdělávám a velmi ráda sbírám nové informace.
Všechny tyto poznatky dnes předávám ve své praxi.

Anna Xavier De Lima